Klíčová slova v Tapitu jsou novinkou tohoto roku!

Veronika Čížková

14.2.2018 08:51

 

Klíčová slova v Tapitu jsou novinkou tohoto roku! 

 Zajímají vás jen zprávy z Vašeho okolí či kraje? Kultura? Jste nadšení fanoušci současného dění ve sportu nebo aktuálně řešíte všechno, co se děje v politice?

Pro nás to není problém.

Pomocí klíčových slov, která si navolíte přímo v aplikaci Tapito, se bude ve vašem mobilním zařízení selektovat přesně to, co máte zájem číst.

Neztrácejte čas hledáním podstatných věcí, mějte je vždy na očích a dle potřeby přidávejte další nebo pro vás neaktuální témata naopak eliminujte.

Stačí kliknout do pravého horního rohu na lupu a už jen zadáváte, přidáváte či odebíráte nová témata či jednotlivé weby.

V digitální době je těžké se čemukoliv nechtěnému vyhnout. Z každé strany se na nás valí lavina informací, které k životu nepotřebujeme, podobně jako na základní škole většinu z nás nezajímaly rovnice.

Ztrácíme čas sami na sebe a na utřídění si vlastního života, natož abychom byli schopni si utřídit všechna přicházející fakta a aktualizace z celého světa.

Tapito Vám pomocí klíčových slov nabízí jedinečné řešení.

Jsou to skvělí pomocníci v takzvaném digitálním třídění, jsou to vyhledávači právě těch informací, které potřebujete mít na očích.

Právě klíčová slova jsou obrovskou výhodou této aplikace.

Výhoda dnešní doby je především ta, že už si můžeme vybírat co jíme, co čteme, s kým se bavíme a jaké informace k nám proudí. 

A Tapito v tomto progresu nesmí být pozadu, takže si sami zvolte, co budete a nebudete přijímat.

Buďte v tomto roce o krok napřed přesně v tom, v čem potřebujete bez složitého vyhledávání a z pohodlí Vašeho telefonu.

Protože my Vám to můžeme umožnit.

 


WebTOP 100